Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunmuş olduğu ve ilerlettiği hizmetler yardımıyla yerel, çevresel ve yerel düzeyde mühim başarılara ismini yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin gerisinde nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve itimata dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği ortamında olduğumuz bütün kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en mühim değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı kuvvetli ilişkilerimizin bundan ileri süreçte de bütün paydaşlarımız ile devam ettirilmesi en mühim gayretimiz olacaktır.
 
Çalışmalarında niteliği sıksık iyileştirmeyi ve başarılarını sıksık kılmayı amaçlayan şirketimiz, kurumsal yapısı içersinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.
 
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve etrafa duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı pazarında çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış kapsamında tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza çağdaş hayat biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model hayat alanları sunmanın çabası içersinde yürütüyoruz.